NOVINKA: Citáty pro každý den do Vašeho Facebooku, Twitteru a Google Plus! Lajkujte!!
Stříbrné přívěsky
Eshop se stříbrnými přívěsky!
Ručně vyřezávané betlémy
Dřevěné zbraně
2D tašky Nell
Antikvariát - knihy pro všechny!
CactusNejnovější povídky

Zářící hvězdy za bílé noci

Najdu takhle moji manželku s mým nejlepším přítelem. Nejdříve střelím ji a pak se otáčím na něj. Chyba. Stočí zbraň mým směrem. Výstřel. A víte co ten vůl udělá než umřu ? Ne ? HA HA HA.

Autor: Jiří Benda
Přidáno do rubriky Ostatní

Závod o dobytí Marsu   (PDF)

Lidstvo se toužilo dostat do vesmíru odnepaměti. Spatřit krásu světa pod sebou a prozkoumat to, co se nalézá za oblohou. Mnozí lidé by dali cokoli za to, aby mohli nakouknout do neznáma. 12. dubna 1961 spatřil první člověk Zemi z vesmíru. 20. července 1969 vstoupili lidé na Měsíc. Další metou ve zdolávání vesmíru je Mars.

Autor: Sheppard
Přidáno do rubriky Sci-fi

Bitva u Ohnivé hory

Tato povídka je o lidském muži jménem Falionor. Před dvěmi lety mu teprve bylo dvacet let a už šel do bitvy. Velmi se zajímal o zbraně a zbroje a také o veliké bitvy, i když ty nechtěl nikdy zažít, ale jedno ráno, když šel nakrmit dobytek, přišli k němu dva vojáci a dali mu povolávací rozkaz.

Autor: Václav Kulovaný
Přidáno do rubriky Fantasy

Hrabě

To už je ráno?! Napadlo mě když mi vedle ucha zazvonil budík. Ještě ne, vždyť je ještě moc brzo…….co kdybych si dneska vzala volno…..ale to nemůžu, musím opravdu vstát. Ale stejně mi v hlavě běhají představy příjemně stráveného dne doma. Jenže pak si bolestně uvědomím, že do té práce stejně musím. Ještě večer mi z kanceláře volali, že tam prý mám strašné množství pošty. Uff, nejraději bych nikam nešla, ale to bohužel opravdu nejde.

Autor: Kiraya
Přidáno do rubriky Romantické

Druhá šance

Smutek, nenávist, bolest a touha po pomstě. To je to jediné co mi tady na tom pitomém světě zbylo. A proč? Protože jsem se zamilovala do nesprávné osoby a zaplatila za to vším čím šlo, ale hlavně svým životem.

Autor: Kiraya
Přidáno do rubriky RomantickéNáhodně vybraná povídka

Posledný lov

Hlavní hrdina musí zlikvidovat společně s člověkem, kterého má poznat až na místě akce, bandu tří upírů. Až na místě však zjistí, že jeho společníkem je mladá žena a upírů je o jednoho více než bylo předpokládáno.

Autor: Michal „mrtvola“ Dorčák
Přidáno do rubriky Horory, Sci-fi

Stříbro


Chcete přísun vtipů do Facebooku? Klikněte na tlačítko "To se mi líbí"!

               Lišta.cz: Registrací pres teno reklamní banner získáte 7.500 kreditu.