NOVINKA: Citáty pro každý den do Vašeho Facebooku, Twitteru a Google Plus! Lajkujte!!
Stříbrné přívěsky
Pitevna.cz  »  Povídky  »  Detektivní
Eshop se stříbrnými přívěsky!
Ručně vyřezávané betlémy
Dřevěné zbraně
Antikvariát - knihy pro všechny!
CactusReklama na stříbrné a ocelové přívěsky:

Detektivní povídky

Počet položek v kategorii: 5 (zobrazeny 1 až 5)


Detektiv Frank: Rychlá jízda

Detektiv Frank dostane k narozenínám lístky na Formule 1. A shodou okolností den po návštěvě těchto závodů za ním přijde ředitel týmu McMini s tím, aby vyšetřil sabotáž, která byla ve prospěch týmu Speed 407. Detektiv Frank se rozhodne to vyšetřit...

Autor: Johan07

Detektiv Frank: Případ zmizelého náramku

Detektivovi Frankovi zavolal jeho kamarád Olaf s tím, že má pro něj nějakou prácičku, ale ať k němu přijede, že to nejde řešit po telefonu. Než však Frank stihne k příteli dojet, navštíví detektiva v jeho kanceláři dva nepříjemni ozbrojení muži, kteří touží po náramku, o kterém chtěl mluvit i Frankův přítel Olaf. Jak tohle dopadne?

Autor: Johan07

Detektiv Frank: Osobní ochrana   (PDF)

Je sobota ráno. Detektiv Frank šel jako obvykle na e-mail. A co tam nenašel! Napsal mu George McRae, že za týden přiletí do Berlína a žádá Franka o osobní ochranu. Pro Franka je to přece dobrý kšeft. Jak tento kšeft dopadne se dozvíte v této povídce.

Autor: Johan07Inferno: Hellfire   (PDF)

Cyrus, zámožný majitel banky zemřel za podivných okolností. Kromě popela toho po něm moc nezbylo, vše ukazuje na spontální sebeupálení - jev patřící do oblasti paranomálních jevů. Místní tvrdí, že jde o trest vyšší moci za jeho chování k okolí i za znesvěcení kostela, který si nechal přestavět na honosné sídlo. Vyšetřující osoby však přijdou na to, že to bylo trochu jinak.

Autor: The_Pretender

Frozen Edge   (PDF)

Čtvrtá podivná vražda a její pachatel je stále na svobodě. Vyšetřování mají na starosti komisař Moor a detektiv Denis. Jak to vše dopadne? Neočekávaně...

Autor: The_Pretender

Stříbro


Chcete přísun vtipů do Facebooku? Klikněte na tlačítko "To se mi líbí"!

               Lišta.cz: Registrací pres teno reklamní banner získáte 7.500 kreditu.