NOVINKA: Citáty pro každý den do Vašeho Facebooku, Twitteru a Google Plus! Lajkujte!!
Stříbrné přívěsky
Pitevna.cz  »  Povídky  »  Humorné
Eshop se stříbrnými přívěsky!
Ručně vyřezávané betlémy
Dřevěné zbraně
Antikvariát - knihy pro všechny!
CactusReklama na stříbrné a ocelové přívěsky:

Humorné povídky

Počet položek v kategorii: 13 (zobrazeny 1 až 13)


Muž na latríně

"Tři a půl roku přežil na latríně. A nezapomeň na fotky!" připomněl šéf - už po páté. Martin už nedokázal říct ani slovo a tak jen přikývl.

Autor: Stano „Degster“ Várady

Kterak sovětský člověk moravské hovno zkoumal

...A jelikož toho osudného dne, bylo vedro opravdu festovní, připravovala se ta naše banda preventivně už i na druhý den. A jak rostla spotřeba alkoholu, tak rostla i potřeba vyprazdňování již přefiltrované vstřebané tekutiny...

Autor: Pavel "Kačer" Paulenka

Jak mě přepadlo hovno

...Když Bůh tvořil svět, udělal několik velkých zásadních chyb. Tyto chyby on bohužel nikdy nepocítil, nicméně lidstvo s nimi musí žít od nepaměti...

Autor: Pavel "Kačer" PaulenkaVosař

...Jednou kdysi dávno, kdy stál rohlík ještě čtyřicet halířů a kdy nejmodernějším autem na naších silnicích byl Vartburk kombi s bratrské NDR, žil byl v jednom Brněnském domě, kterému se ve zkratce říkalo panelák, jeden dobrý člověk....

Autor: Pavel "Kačer" Paulenka

Černý den

...Nesnáším pondělí. Je to snad nejstrašnější den jaký kdy mohl člověk vymyslet. Podle všeho by mělo být tělo po víkendu maximálně odpočato, ovšem já mám pravidelně pocit, že je tomu právě naopak...

Autor: Pavel "Kačer" Paulenka

Hendrikson a Džefrson

Za devatero pivovary, osmero léčeben a sedmero hospod, žili byli dva kamarádi. Znali se už od dávných dětských let a spolu prožívali všechno dobré i zlé, co je v životě potkalo. Měli na sebe skutečně neuvěřitelné štěstí. Chodili spolu do školy, pak na učňák a dokonce se spolu dostali i na vojnu.

Autor: Pavel "Kačer" Paulenka

Šílenost, aneb nekonečný sen 2

Pokračování crazy příběhu. Není to přímo o tom samém, jako díl předchozí, ovšem styl zůstává stejný jako v jedničce, což zaručuje několik minut nerušené zábavy..


Wečer

Úsměvný a zároveň sladkobolně laděný příběh o jednom večeru, přátelské chlastačce a lásce, která nevyšla...

Autor: David Havlíček

Odysea do bordelu

Povídka v 1. osobě o mladíkovi, který tak dlouho držel nedobrovolně celibát, až se jednoho dne rozhodl se vším tímto utrpením skoncovat v jednom nočním podniku.


Jak jsem naletěl

Dělat si legraci z ostatních se nevyplácí, přesvědčí vás o tom povídka Jak jsem naletěl, vyprávějící také o tom, že odveta obětí může někdy velmi hořce chutnat.


Chemie

Povídka o tom, jak české žactvo zlikvidovalo při hodině "chemie" svojí neoblíbené, řadu let přesluhující, učitelce nervy. Ovšem příliš si nepomohli. Ptáte se proč? Přečtěte si tuto povídku.


Šílenost, aneb nekonečný sen

Velice crazy příběh, který není určen pro citlivé osoby, jelikož by se z toho mohli zbláznit a poskakovat dokola jako ondatry.


Železný muž

Tato povídka vám vylíčí příběh muže, který si položil za cíl zostudit pouťového železného muže, ale všechno dopadlo úplně jinak.


Stříbro


Chcete přísun vtipů do Facebooku? Klikněte na tlačítko "To se mi líbí"!

               Lišta.cz: Registrací pres teno reklamní banner získáte 7.500 kreditu.