NOVINKA: Citáty pro každý den do Vašeho Facebooku, Twitteru a Google Plus! Lajkujte!!
Stříbrné přívěsky
Pitevna.cz  »  Povídky  »  Romantické
Eshop se stříbrnými přívěsky!
Ručně vyřezávané betlémy
Dřevěné zbraně
Antikvariát - knihy pro všechny!
CactusReklama na stříbrné a ocelové přívěsky:

Romantické povídky

Počet položek v kategorii: 13 (zobrazeny 1 až 13)


Hrabě

To už je ráno?! Napadlo mě když mi vedle ucha zazvonil budík. Ještě ne, vždyť je ještě moc brzo…….co kdybych si dneska vzala volno…..ale to nemůžu, musím opravdu vstát. Ale stejně mi v hlavě běhají představy příjemně stráveného dne doma. Jenže pak si bolestně uvědomím, že do té práce stejně musím. Ještě večer mi z kanceláře volali, že tam prý mám strašné množství pošty. Uff, nejraději bych nikam nešla, ale to bohužel opravdu nejde.

Autor: Kiraya

Druhá šance

Smutek, nenávist, bolest a touha po pomstě. To je to jediné co mi tady na tom pitomém světě zbylo. A proč? Protože jsem se zamilovala do nesprávné osoby a zaplatila za to vším čím šlo, ale hlavně svým životem.

Autor: Kiraya

Touha po pomstě

„Podívejte se na ní!!!! Konečně odtud zmizí. Bacha, je to démon, ať vás nekousne. Třeba má vzteklinu, nebo tak něco. Vyžeňte jí odsud!!!!“ pokřikují na mě všichni z vesnice. Snažila jsem se si na to zvyknout, ale co je moc, to je moc a tohle už opravdu dál nejde.

Autor: KirayaBez šance

„Čau“ prohodím hned u dveří. Nikdy mi tyhle návštěvy nevadily…..teda až do té naší aférky. No abych to osvětlila….prostě mezi námi nějakou dobu bylo o hodně víc než přátelství a on to pak dost brutálním způsobem utnul…..no a to mi samozřejmě nijak zvlášť neprospělo. Spíš to z mého svědomí a psychiky udělalo ještě větší zříceninu než předtím.

Autor: Kiraya

Upír

Bylo už pozdě večer, když mě něco vzbudilo ze snu, který se mi právě zdál. Nevěděla jsem proč, ale měla jsem strašné nutkání jít ven… Venku byla zima, což jsem poznala když jsem došla k pootevřenému oknu na druhé straně pokoje.

Autor: Kiraya

Láká mne k sobě smrt

Řekli jí, že se proti tomu může bránit, cpali do ní prášky, ale nic nepomohlo. Když se podívala kolem, viděla samé usměvavé tváře. Jak? Jak to dokázali? Kdyby se snažila ona usmát, vznikl by možná tak úšklebek. Na její tváři nikdy nikdo úsměv nezahlédl. Prostě to neuměla. A hlavně neměla na koho se usmívat.

Autor: Liari Ylönen

Láska

Toulá se ulicemi, bloudí a čeká, čeká na její návrat, na návrat té, která mu stále leží v hlavě. "Řekla, že musí jít. Nadlouho. Ale slíbila mi svůj návrat a já jí slíbil čekání."

Autor: Cpt.Bilsn

Tajemství smutku našeho basáka

Romatická, baladická povídka o basákovi a jeho dívce a o lásce, která byla a není...

Autor: David Havlíček

Wečer

Úsměvný a zároveň sladkobolně laděný příběh o jednom večeru, přátelské chlastačce a lásce, která nevyšla...

Autor: David Havlíček

O Markétě

Pak jsem jí oslovil: „Jak sis užila víkend?” a ona na to: „Ale jo, dobrý, byli jsme pařit u nás v klubu.” „A co ty?” zeptala se a já na to jenom: „Taky dobrý.”

Autor: David Havlíček

Milion snů

Byla jeho broukem v hlavě a všichni tak chápou hravě, co znamená ona dívka v tomto příběhu...

Autor: David Havlíček

Co dělá klaun, když se nesměje

Jezdí světem s poutí, kdo ví, kde se zastaví a co je nezarmoutí? Mají svoje tajné sny a lásky? A co když se do nich zamiluje chrapoun...

Autor: David Havlíček

Smutnej Smajlík (verze 2000)

Sladkobolně laděný dopis... co dodat? Snad jen, že je zamilovaný a že ho dotyčná nikdy nedostala, protože zmizela a nikdo neví kam.

Autor: David Havlíček

Stříbro


Chcete přísun vtipů do Facebooku? Klikněte na tlačítko "To se mi líbí"!

               Lišta.cz: Registrací pres teno reklamní banner získáte 7.500 kreditu.