NOVINKA: Citáty pro každý den do Vašeho Facebooku, Twitteru a Google Plus! Lajkujte!!
Stříbrné přívěsky
Pitevna.cz  »  Povídky  »  Horory
Eshop se stříbrnými přívěsky!
Ručně vyřezávané betlémy
Dřevěné zbraně
Antikvariát - knihy pro všechny!
CactusReklama na stříbrné a ocelové přívěsky:

Horory - povídky

Počet položek v kategorii: 13 (zobrazeny 1 až 13)


Půlnoc

15-ti letá dívka právě vyrazila směrem domů. Už od budovy, kde se konala diskotéka se jí zdálo, že ji někdo sleduje. Ale i přesto se snažila jít v klidu. Za pět minut je půlnoc. Lenka jde, ale je jí něco podezřelé.

Autor: Johan07

Návštěva ze záhrobí

Pohodový páteční večer, který chce hlavní hrdina strávit hraním her na počítači se změní v horor, když mu začnou chodit smsky se vzkazy typu "Zemřeš". A věci se nechovají jak by měly, všechno je jinak a vše mu usiluje o život.

Autor: Johan07

Lovec

Bloudím sám po pobřeží, už několikátým dnem. Nikde ani stopy po živé duši. Když najednou spatřím loď. Ta se pomalu přibližuje k pobřeží v místech, kde se zrovna nacházím. Zastavuji se tedy a vyhlížím, zda někoho nespatřím. Po chvíli zpozoruji siluetu v obnošeném černém lášti.

Autor: Michal "Mikael" ŠnaibergOd úsvitu do súmraku

Možná, že i vy jste neměli rádi své učitele a možná i vám šli vaši kantoři po krku. Učitelé v tomto příběhu ale lační po krvi. Zaměstnanci školy jsou totiž upíři.

Autor: Stano „Degster“ Várady

Ghostscript   (PDF)

... celkem bez problémů by se mohlo jednat o novodobou tragédii. On byl začínající vědec s aspirací pro úspěch a ona byla renomovaná psycholožka. Plány na budoucnost jim však zhatil jediný prchlivý moment...

Autor: The_Pretender

Tma a beznaděj

Byl velmi krásný letní den a Paul letěl jako ostatně každý den na ostrov Haiti, kde vždy smlouval s místními obchodníky o zboží, které jim tam také vozíval svým malým, ale zato celkem výkonným dvouplošníkem Hary 2170B. Voda moře se třpytila, slunce svítilo a nikde nebyl ani náznak toho, že by se to mělo změnit.

Autor: David Havlíček

Inferno: Hellfire   (PDF)

Cyrus, zámožný majitel banky zemřel za podivných okolností. Kromě popela toho po něm moc nezbylo, vše ukazuje na spontální sebeupálení - jev patřící do oblasti paranomálních jevů. Místní tvrdí, že jde o trest vyšší moci za jeho chování k okolí i za znesvěcení kostela, který si nechal přestavět na honosné sídlo. Vyšetřující osoby však přijdou na to, že to bylo trochu jinak.

Autor: The_Pretender

Lovec přízraků

V Londýně opět řádí brutální vrah - nejzávažnější případ od dob Jacka Rozparovače, snad to ani není člověk. Vyšetřující komisař James Wells, který při pátrání zahynul, se domníval, že jde možná o vyznavače nějaké černé magie. Povídka je deníkem profesora Williama Hella, známého badatele v oblasti paranormálních jevů, který vyšeřuje případ po svém mrtvém předchůdci.

Autor: Ondra Čížek

Záhadný deník Billa Casspreye

Měla to být zkratka, ale šel pustým lesem již několik hodin a nemělo to konce. Setmělo se... tajemná povídka, kde čtenář napětím lačně čte další a další řádky, aby věděl, co se vlastně za tajemstvím "nekonečného" lesa skrývá.

Autor: Miroslav Bula

Nemocnica

Jednoho všedního dne jakoby z nebe spadl muž. V zádech měl kudlu a nenašel se svědek, který by o tom něco věděl. Odvezli ho do nemocnice a tam se teprve začali dít věci...

Autor: Michal „mrtvola“ Dorčák

Posledný lov

Hlavní hrdina musí zlikvidovat společně s člověkem, kterého má poznat až na místě akce, bandu tří upírů. Až na místě však zjistí, že jeho společníkem je mladá žena a upírů je o jednoho více než bylo předpokládáno.

Autor: Michal „mrtvola“ Dorčák

Nočné mory

Hlavní hrdina Mike Owens trpí nočními můrami. V nich se mu zjevuje hybridní tvor, který ho ohrožuje na životě. Brzy pozná, že ten sen není jen obyčejná noční můra...

Autor: Michal „mrtvola“ Dorčák

Tetička

Povídka o jedné podivínské tetičce a malé holce, která u ní musela nedobrovolně přenocovat...

Autor: David Havlíček

Stříbro


Chcete přísun vtipů do Facebooku? Klikněte na tlačítko "To se mi líbí"!

               Lišta.cz: Registrací pres teno reklamní banner získáte 7.500 kreditu.